Darmowa dostawa już od 250 zł!

Allvernum / Vitea

Allvernum to krakowska firma założona w 2013 roku przez grupę przyjaciół, która pracując przez wiele lat dla różnych polskich marek postanowiła stworzyć coś własnego. Tak powstało Allverne, które w 2018 roku zmieniło nazwę na aktualne Allvernum.

Celem Allvernum jest tworzenie dobrych artykułów w przystępnej dla każdego cenie. Oprócz tego firma zwraca uwagę na opakowania i używają tylko takich, które można wykorzystać ponownie. Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa uznało markę za godną zaufania nie powiązaną z testami na zwierzętach.

W portfolio Allvernum można znaleźć kosmetyki do higieny i pielęgnacji ciała oraz twarzy. Linia Nature’s Essences posiada w swoim asortymencie mydła, eliksiry i kremy do kąpieli oraz pod prysznic – wszystkie charakteryzujące się oryginalnymi recepturami, a także cudownymi zapachami. Ciekawe miejsce w ofercie zajmują także produkty przeznaczone do aromatyzacji wnętrz z serii Home & Essences: dyfuzory-patyczki zapachowe oraz świece.

W ramach firmy Allvernum działa także inna marka pielęgnacyjna inspirowana naturą – Vitea, która oprócz kosmetyków do ciała, ma do zaproponowania również produkty do pielęgnacji twarzy. Wśród składników kremów Vitea nie znajdzie się parabenów, sztucznych barwników i alkoholu etylowego. Z kolei w artykułach do higieny intymnej zrezygnowano z SLSów i alergenów. Warte uwagi są pomadki ochronne SOS, które zapewniają długotrwałą ochroną i pielęgnację, dzięki użyciu skutecznych naturalnych składników aktywnych, takich jak oleje roślinne, kompleksy witamin, woski, miód.

Sprawdźcie produkty Allvernum w sklepie CosmetiGo: www.cosmetigo.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *