Darmowa dostawa już od 250 zł!

Bielenda

Bielenda jest polską firmą z siedzibą w Krakowie założoną w 1990 roku przez Barbarę Bielendę, obecnie zarządzaną przez jej synów Marka i Jacka. Produkuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów.

bielenda

Firma bez przerwy się rozwija i nie zwalnia tempa. Doskonale rozumie, że rynek kosmetyczny oraz klienci oczekują ciągłych nowości, dlatego w ciągu roku Bielenda wprowadza ich kilkadziesiąt. Ich produkty łączą naturalność z technologią, co odzwierciedlają ich nowe linie kosmetyczne.

W 2021 roku cała firma Bielenda otrzymała certyfikat Stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa. Jest to kolejne potwierdzenie, że firma nie testuje kosmetyków na zwierzętach, a także współpracuje wyłącznie z tymi dostawcami, którzy w produkcji surowców kosmetycznych kierują się tą samą zasadą (więcej informacji tutaj).

Wśród ponad 400 produktów w ofercie można znaleźć m.in.:

  • Bielenda Bakuchiol BioRetinol Effect do pielęgnacji skóry dojrzałej, bazująca na odkryciu ostatnich lat – Bakuchiolu, który zapewnia głęboką odbudowę i rewitalizację skóry,
  • Bielenda Beauty Milky – wegańska  linia do pielęgnacji ciała, kąpieli i pod prysznic,
  • Bielenda Eco Nature – kolejna wegańska seria z 99% składników pochodzenia naturalnego, 
  • Bielenda Fresh Juice – do oczyszczania i pielęgnacji twarzy z bioaktywną wodą cytrusową i sokami z owoców przeznaczona do różnych rodzajów cer,
  • Bielenda Vegan Muesli – wegańskie produkty do pielęgnacji ciała z olejkiem z kiełków pszenicy oraz ekstraktem z owsa.

Pełna oferta produktów Bielendy dostępne na stronie www.cosmetigo.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *