Darmowa dostawa już od 250 zł!

LaQ

LaQ, a właściwie La Quintessence, to poznańska firma stworzona przez małżeństwo Karolinę i Bernarda Latanowicz. Jej początki sięgają 2012 roku, ale to 2016 rok przyniósł największy rozwój, kiedy to ich produkty trafiły do popularnych drogerii.

Celem LaQ jest wprowadzenie na rynek kosmetyków bardzo dobrych jakościowo w przystępnej cenie, które bazują na naturalnych składnikach i nie zawierają SLS, SLES oraz PEG-ów. Często te proste składy pozwalają na stworzenie produktu, który spełnia więcej funkcji. Przykładowo, w ofercie LaQ można znaleźć peeling połączony z mydłem. Wszystkie artykuły wyróżniają się także cudownym zapachem. Oprócz tego, uwagę zwracają niezwykle piękne i estetyczne etykiety, często z humorystycznym akcentem. Również same nazwy kosmetyków są bardzo kreatywne oraz oryginalne i często potrafią rozbawić, np. olejek na ryj brodaty i bez szczeciny.

W LaQ poza standardową linią kosmetyków, można znaleźć ultraciekawe serie “zwierzęce”, tj.:

dla mężczyzn

dla kobiet

Marka LaQ została pozytywnie zweryfikowana przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa w zakresie braku powiązań z testami na zwierzętach. Oznacza to, że produkcja ich wegańskich artykułów nie wiąże się z cierpieniem żadnych stworzeń (więcej informacji tutaj).

Zainteresowani? Zapraszamy do zapoznania się z produktami LaQ na CosmetiGo: www.cosmetigo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *