Darmowa dostawa już od 250 zł!

O nas – miejsce świadomych zakupów

Hej, tu Paulina – to ja stoję za wszystkim, co pojawia się w social mediach i na blogu.
Jestem ogromna fanką kosmetyków i pewnego dnia zamarzyłam, aby stworzyć taki sklep, w jakim sama chętnie robiłabym zakupy.

Dodatkowo, chciałabym rozpowszechnić ideę świadomych zakupów. Nie jest to wcale takie trudne, ponieważ istnieje sporo super marek ze świetnymi składami, które nie mają powiązań z cierpieniem zwierząt. 🐰🐰🐰

Razem z całym cosmetiGo, chcemy wspólnie z Wami stworzyć miejsce wspierające odpowiedzialne zakupy. Zależy nam na możliwie naturalnych produktach tylko i wyłącznie marek wolnych od okrucieństwa (cruelty free).

Promowanie tego rodzaju kosmetyków jest naszą misją. Nie wszystkie będą 100% z naturalnych składników, ale 100% z nich musi być wolne od testów na zwierzętach.

Wiedzieliście, że produkty bez szkodliwych substancji chemicznych są nie tylko dobrej jakości, ale również charakteryzują się wysoką skutecznością?

Na szczęście eko-trend jest coraz bardziej powszechny również w branży kosmetycznej, więc wybór jest naprawdę szeroki. Znajdziecie u nas wiele marek, które wykorzystują dobrodziejstwa Matki Natury. Naturalne składy w produktach do pielęgnacji pozwolą Wam zadbać o Wasze ciało oraz włosy, makijaż naturalnymi kosmetykami przestanie być tajemnicą, a domowe porządki z naszymi eko-środkami staną się czystą przyjemnością.

Zapraszamy, pomożemy Wam wybrać to, co dobre :-). 

CosmetiGo – Go Cruelty Free!