Darmowa dostawa już od 250 zł!

Revolution Beauty: I Heart Revolution / Makeup Revolution / Revolution Haircare

Słynna brytyjska firma Revolution Beauty, w skład której wchodzą m.in. I Heart Revolution, Makeup Revolution oraz Revolution Haircare, została założona w 2015 roku przez Adama Minto oraz Toma Allsworth i zajmującej się wytwarzaniem produktów do makijażu, a także pielęgnacji twarzy oraz do włosów.

.

W 2019 roku firma została uznana w UK za najszybciej rozwijającą się markę w branży beauty. Sukces tkwi w szybkim odpowiadaniu na zmieniającą się modę oraz w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii do promocji. Revolution Beauty chętnie korzysta z social mediów (Instagram, Tik Tok) oraz chętnie współpracuje ze znanymi influencerami, między innymi Maxineczką, Natalią Siwiec, Kitulcem, Wersow czy Maffashion.

Wszystkie kosmetyki Revolution Beauty zawsze były i są cruelty-free, nigdy nie testowano zarówno składników, jak i gotowych produktów na zwierzętach. Marka znajduje się na liście Logical Harmony i jest polecana przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa.

Makeup Revolution posiada w swoim asortymencie kosmetyki oraz akcesoria do makijażu o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Kto nie zna palet cieni do oczu w opakowaniu w kształcie tabliczki czekolady? To chyba najbardziej popularna seria tej marki.

Oprócz tego dużym zainteresowaniem cieszą się pędzle do makijażu, które są wykonane z gęstego i miękkiego syntetycznego włosia. Co z kolei wyróżnia produkty I Heart Revolution? To kosmetyki makijażowe o subtelnym, rozświetlającym wykończeniu zamknięte w uroczych opakowaniach. Najbardziej charakterystyczne są wypiekane róże oraz rozświetlacze w pudełkach w kształcie… serca, ale to chyba nie jest zaskoczenie <3.

Revolution Haircare to kolejna marka Revolution Beauty, która oferuje produkty dla każdego! Od krótkotrwałych farb do włosów we wszystkich kolorach tęczy, po zabiegi pielęgnacyjne, przywracające włosom zdrowie i blask. Nie brakuje również świetnych akcesoriów, które każda włosomaniaczka powinna docenić – m.i.n satynowych czepków czy ręczników z mikrofibry.

Produkty Makeup Revolution, I Heart Revolution oraz Revolution Haircare są dostępne w Cosmetigo – zapraszamy! www.cosmetigo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *